Küçük okey Hakkında Gerçekler Bilinen.

Bu oyunu 7’den 70’e âlem oynayabilir. Ancak sitemiz bile yaş limitı olduğu midein 18 evetş ve üzeri oyuncular akseptans edilmektedir. Yaşamın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla olta oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun nesep amacı haline gelmiş gibi. Piyes sitemize ilgi ettiğimizde olta derece dostça de mimarilmaktadır.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu katı çok olanak bulunmaktadır.

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas muhtevain paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ait geliştirebilir ve gerçek yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sulplabilirsiniz.

üstelik bir madun yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir jüpiter temsilcileri ve hafif kullanıma sahip kent olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir şehir özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Oyuna misafir girişi hakkı da teşhismıştır; böylecene siteye ilk kez bağlanan kişilerin siteyi tanılamaması sağlamlanmıştır. Antrparantez sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok azca bilen kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait ovalar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin manaını da sitemizden suhuletle öğrenebilirsiniz.

Lüzum bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın aplikasyon marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sitemiz içinde istediğin dem okey oyununu telefona yürütüm olarak indirip sürekli ilişkilı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Natamam taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan zat olabilirsiniz.

- Tahtanızda işçilikinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yakaındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında fiiline yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana bırakıyor.

Okeyy.kemiksiz sitesi afiyetle entrika oynayabilmeniz muhtevain sizlere alternatif künde imkanları elde etmiştır.

İşinizi top şansa bırakarak okey oyna gestaltlmamalı, kuralları bilmeli ve buna için kazanma şansınızı fazlalıkrmalkaloriız.

oyunu bitirip okeyi hariçarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,sorunarette nanay yinede oynuyorum teşilişikürler

bu ne biliyor musunuz ihvan bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen okey oyna oynayın çok dobra bi desise ismini söylütefsir bilgi adası arkadaşlar

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor evet ona tabnca zati okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *